środa, 21 stycznia 2009

Ravenloft, opis settingu, część jedenasta

Wywód na temat Krainy Mgieł należałoby zakończyć spisem publikacji, jakie ukazały się na przestrzeni tych wszystkich lat. Taki skorowidz, w porządku chronologicznym i podzielony na kategorie pokroju: przygody, akcesoria, podręczniki podstawowe, znajduje się na stronie Bractwa Cieni. Czytelników, zainteresowanych recenzjami poszczególnych produktów zapraszam tutaj, do jednego z gabinetów w posiadłości Fraternity of Shadows. Teksty są rzecz jasna spisane w mowie Anglów i Sasów, niemniej osoba chcąca poznać Ravenloft musi nim władać, więc powinna być przygotowana na takie trudności.

Na koniec, fragment listu od Raziela, który napisał:
Swoją drogą mi przyszło czytywać twój blog już od jakiegoś czasu, zwłaszcza świetne były artykuły o Ravenlofcie do którego zachęciłeś mnie na tyle aż kupiłem sobie Ravenloft Campaign Setting Arthausa.


Wielkie dzięki za miłe słowa. Cieszę się wiedząc, że ktoś jeszcze sięgnął po podręczniki i odważył się wkroczyć w Mgły. Niech Ezra go prowadzi, mam nadzieję, że będzie kolejnym z Bohaterów Światła i nie stanie po stronie Wybrańców Mroku.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, coś was interesuje lub uważacie, że nie poruszyłem jakiegoś ważnego aspektu świata, piszcie, z chęcią udzielę odpowiedzi.

6 komentarzy:

 1. *jeśli uważasz, że takowy istnieje

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodaj może jeszcze jakies źródło z darmowym fanowskim materiałem - uważasz, że takowy istnieje. :)

  Cykl bardzo fajny, Raziel dobrze zrobił. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No Ravenloftu nie wypada nie znać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze linki z darmowymi materiałami pojawią się wkrótce.

  OdpowiedzUsuń
 5. I Index całości. wiem ze to kupa roboty ale sie przyda nie raz.

  OdpowiedzUsuń