poniedziałek, 23 listopada 2009

Zwój wieści

Trochę się w tym moim podwórku RPG dzieje, więc postanowiłem, spisać tych parę rzeczy jako jeden post.

~ Wygrałem konkurs ścieżkowy, organizowany przez Nimsaaarna. Jupi, szkoda tylko, że mój scenariusz był jedynym, jaki wpłynął, bo liczyłem na konkurencję i ciekawe pomysły. Co więcej, podziwiam wysiłek jaki Autor włożył w napisanie, zilustrowanie i wydanie systemu, myślę, że szerszy odzew w konkursie byłby niejako wynagrodzeniem go za trud. Cóż, niecierpliwie czekam na nagrodę i cieszę się ze zwycięstwa.

~ Zacząłem grać w De Profundis. Niesamowita rzecz, zupełnie inna niż wszystkie. Na razie dostałem jeden list, napisałem i jeden i planuję odpowiedź, szperając na razie po materiałach z epoki. Atmosfera konspiracyjności niesamowicie zachęca do pracy i badań!

~ Producenci nowej wersji filmowego Conana jeszcze nie wypchnęli filmu do kin, a już myślą o nakręceniu Kulla, o czym informuje stopklatka. Informację wychwycił jak zawsze czujny Gonzo.

~ Skoro o filmach i pulpie mowa, ekipa H.P.L's Historical Society nadal pracuje nad "Szepczącym w ciemnościach"!. Długie milczenie spowodowało, że zacząłem wątpić w dokończenie projektu, ale oto narodził się blog, na którym ekipa dzielnie opisuje swoje poczynania. Znajdziecie go tutaj. Jeżeli ktoś nie oglądał jeszcze trailera, powinien czym prędzej nadrobić ten błąd, klikając tu. Jeżeli nie chcecie go ściągać, można liczyć na niezawodny YouTube

~ Przy okazji rozważań nad czwartoedycyjnym Dark Sunem powróciłem do pomysłu sprzed mniej więcej roku, aby opisać go, podobnie jak to zrobiłem z Ravenloftem. Cykl mam zamiar rozpocząć w tym tygodniu.

~ Koniec wieści dobrych, czas na złe. Z pewnych powodów, o których na razie nie chce pisać, projekt Pulp Stories został zawieszony bezterminowo. Dziękuję wszystkim zainteresowanym oraz tym, którzy przedłożyli swoje prace, jednocześnie przepraszając za taki obrót sprawy.

~ Dalej mam na uwadze kilka innych projektów, ale będę informował o nich, jak do nich siądę. Póki co myślę o ostatniej części "Eksperymentu z modułem - plotki".

5 komentarzy:

 1. Ekhm muszę ci się do czegoś przyznać - nie zdążyłem jeszcze wysłać nagrody. Tak jakoś dom, rodzina, praca - w odwrotnej kolejności- mi to utrudniają. Ale jutro postaram się to zrobić na bank!!! - Jeszcze raz dzięki za uczestnictwo.

  Ad Kull
  Pewno mi coś umknęło (czasami tak mam) - jak się im udała Czerwona Sonjia?

  Ad Pullp
  Wielka szkoda :S Szczegółów pewnie nie podasz....

  OdpowiedzUsuń
 2. Czerwonej Sonii chyba jeszcze nie puścili do kin.

  Co do "szczegółów", na razie pominę milczeniem, sprawa jest świeża i nieprzyjemna. może za jakiś czas.

  Apropos wysłki, nie ma sprawy, jestem cierpliwym i poważnym człowiekiem, wiem, że są sprawy ważne i ważniejsze, nie mam z tym problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden scenariusz na konkurs! Malo nie spadlem z fotela. Smutek ;-(
  Nowy Warhammer bedzie jak znalazl dla tego pokolenia graczy...

  OdpowiedzUsuń
 4. Gonzo,
  a gdzie Twój scenariusz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń