piątek, 13 maja 2011

Paranormal activity

Kochani czytelnicy!

Jak zapewne sami się zorientowaliście, dziwne rzeczy dzieją się na blogu. Znikły dwa wpisy z czwartku: raport z esji w Dark Suna i moje wywody na temat kondycji D&D. Ten pierwszy w pewnym sensie powrócił, widzę go jako zaplanowany do publikacji na 12 maja, czemu się jeszcze nie pojawił, nie wiem. Ten drugi diabli wzięli. Jeśli ekipa bloggera nie odzyska go, trudno, ale będzie to znak, żeby poważnie rozważyć migrację na swoje.

Na chwilę obecną wiem tylko tyle, że bloger próbował wprowadzić nowy wzór narzędzia do tworzenia notek i coś się posypało. aby zapewnić stabilność platformie, usunięto wpisy czwartkowe, dodane po określonej godzinie.

Obecnie wszystko powinno działać, programiści intensywnie pracują nad uzupełnieniem brakujących postów. więcej informacji znajdziecie tutaj: http://buzz.blogger.com/2011/05/blogger-is-back.html

Z powodów rodzinnych może mnie jutro przed komputerem nie być, ale jak mawiają Anglosasi, stay tuned!

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

8 komentarzy:

 1. jak chcesz mogę Ci wysłać te Twoje wpisy bo się ładują w RSS Feeda w całości i je mam

  OdpowiedzUsuń
 2. No, jak takie rzeczy się dzieją, gorąco zachęcam do przeniesienia się na WordPressa, albo rzeczywiście "na swoje". ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi wycięło głównie notkę "promującą" moją recenzję na Polterze. Wraz z komentarzami.

  Jeśli kolejny raz w przeciągu najbliższych miesięcy zdarzy się podobna sytuacja, chyba rozważę przenosiny na WordPressa. Szczególnie, że po cichu planuję założyć osobny blog do innych celów niż Navarrische Festung. Dziś zrobiłem eksport w .xml swojego bloga, tak na wszelki wypadek.

  OdpowiedzUsuń
 4. @ Tomek: Jeśli mi ich Blogger nie zwróci do poniedziałku, napiszę. Jak się mogę z Tobą skontaktować? Jeśli nie chcesz upubliczniać maila, napisz mi go na adres blogów RPG.

  @ Darcane i Laveris: Myślę o postawieniu na własnej domenie szablonu wordpressa, ale to jeszcze się zobaczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. tomek . debczynski @ Gmail . com

  OdpowiedzUsuń
 6. @Tomek: Bardzo dziękuję.

  Post wrócił, tylko komentarzy jeszcze nie ma. Raport z sesji wrzucę jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
 7. @Paladyn: bardzo proszę o kontakt na mail: robert.oglodzinski@gmail.com

  Dzięki

  OdpowiedzUsuń
 8. Poczekamy do padu Wordpressa. Ja zostaje na blogspocie, swoja www mialem i ze wzgledow na wygode wpisow, edycji itp przenioslem sie na bloggera. Szkoda mi bylo czasu na walki z kodem i reczne klepanie html`a. Po za tym serwer sie zapychal, w mniej wiecej dwa tygodnie konczyly sie limity pobran z serwera. To bylo wprawdzie ponad 5 lat temu, przypuszczam ze dzis moze byc lepiej z warunkami.

  OdpowiedzUsuń