środa, 25 kwietnia 2012

Rise of the Underdark cz.2

Jak się okazuje, Rise of the Underdark będzie grubszą sprawą i większym wydarzenie, niż można się spodziewać. Średnio udana i średnio przyjęta "Plaga Demonów" pozwoliła ekipie z WotC wyciągnąć wnioski i crossover z udziałem Lloth zapowiada się iście epicko.

Lista produktów związanych z drowami jest już szeroka, żeby wspomnieć Halls of Undermountain czy Dungeon Survival Book. Osobiście czekam na Menzoberarazan, czyli setting roku 2012. Jakby komus było mało, może sobie kupić np. silikonową ochronkę na telefon.

Jak pisałem wcześniej, wszystko zacznie się od przygody Sun Never Rises, potem gładko przejdzie w kolejny sezon D&D Encounters, zatytułowany Web of Spider Queen. Jeśli komuś będzie mało, może spróbować sił w D&D Lair Assault Spiderkiller.

Ale to nie koniec. Otóż w artykule Rule of Three z ego tygodnia (KLIK) ujawniono, że czekają nas jeszcze dwa sezony D&D Encounters w których przyjdzie nam zmierzyć się z mrocznymi elfami: Council of Spiders i War of Everlasting Darkness. Biorąc pod uwagę, że sezon ma z reguły trzynaście spotkań, to mamy około dziesięciu miesięcy walki ze sługami Pajęczej Królowej.

Oprócz nich, przyjdzie nam jeszcze okazaj wziąć udział w piątej odsłonie Lair Assault: Kill the Wizard. Dodatkowo mrocznym elfom poświęcony będzie 413 numer Dragona i 204 Dungeona. Dodawszy do tego rozszerzenie do nadchodzącej wielkimi krokami gry Dungeon Command i przygodę Dawn of the night możemy być pewni, że zdążymy znienawidzić mieszkańców Podmroku...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz