czwartek, 26 kwietnia 2012

Otwarte betatesty D&D Next

Jakby wiadomość o odejściu Monte Cooka nie wstrząsnęła światkiem fanów Dungeons&Dragons dość mocno, to odpowiedzialny za nią Mike Mearls opublikował kolejną, ciekawą i podnoszącą ciśnienie informację.

Pełen tekst zapowiedzi znajdziecie TUTAJ. Dość powiedzieć, że 24 maja rozpoczną się otwarte testy D&D Next! W nadchodzących tygodniach kolumna Legend&Lore będzie przybliżała co ciekawsze aspekty nowej edycji, a także przygotowywała nas na potkanie z nowym zestawem reguł. Czas pokaże wobec czego zostaniemy postawieni, trzeba poczekać jeszcze miesiąc.

3 komentarze:

 1. A tutaj: http://greyhawkgrognard.blogspot.com/2012/04/is-provalone-d-next.html
  można znaleźć bardzo ciekawą hipotezę, że D&D Next ukaże się już w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Facet ma trochę racji, ale idiotyzmem było by wypychanie gry w skończonej formie pięć miesięcy po otwarciu testów. Nie zdąży spłynąć feedback, nie mówiąc już o jego zaimplementowaniu.

  No chyba, że w Hasbro ktoś upadł na głowę i liczy, że sprzeda g.... z logiem D&D. Ale to by oznczało, że nie nauczyli się nic z konkurencji z Paizo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podejrzewam, że WotC ma już gotową do druku grę a te całe betatesty są dla zrobienia otoczki współpracy z fanami, Paizo w tej materii wcale nie jest lepsze i postępuje podobnie.

  OdpowiedzUsuń