środa, 10 października 2012

Reprint AD&D 2E!

Czas zbierać pieniądze! Jak donosi Amazon, w maju przyszłego roku ukazać się ma reprint AD&D 2E w wersji premium, czyli takiej, jak wznowienia AD&D i D&D 3,5. Poniżej linki do ogłoszeń:

AD&D Players Handbook

AD&D Dungeon Master's Guide

AD&D Monsters Manual

Tylko te ceny...

4 komentarze:

 1. Ja mam nadzieję, że pewnego dnia zrobią reprint Planescape i innych starych settingów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To dobra wiadomość, ale sza! Nie powiem swoim graczom o tym bo domyślą się, że będę chciał prowadzić takiego oldschoola :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja playersa mam cały czas na pólce od kilkunastu lat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, niewątpliwie zwróciło moją uwagę stojąc na półce. Z drżącymi rękami rozwarłem okładki i co widzę? Reprint black edition z 1996. Need I say more? Już kiedy wyszła edycja polska głowiłem się czemu estetycznie nic jej nie łączy poza okładką z moją piękną edycją Amerykańską. Stosunkowo niedawno dowiedziałem się, że winę ponosi wydanie "edycji poprawionej" w 1996 bez przepieknych ilustracji Elmore'a. No ja bardzo przepraszam, ale graficznie to ta edycja straszy. Chociaż nie znam kontekstu całej sytuacji podejrzewam że chodziło o jakieś tantiemy autorskie rysowników. Nie widzę innego wytłumaczenia dla wyboru wydania 1996 do reprintu. No chyba że znów coś namieszał Cyric Szalony...

  OdpowiedzUsuń